- 24 september 2025
- 5e leerjaar
- 6e leerjaar
Onze leerlingen schitterden in de Vredesposter-wedstrijd en vielen met hun creatieve kunstwerken volop in de prijzen!
Onze leerlingen schitterden in de Vredesposter-wedstrijd en vielen met hun creatieve kunstwerken volop in de prijzen!
Wat zijn we trots op onze jonge kunstenaars! Elk jaar nemen de leerlingen van het vijfde en zesde leerjaar deel aan de internationale tekenwedstrijd van de Vredesposter, georganiseerd door de Lionsclub van Puurs-Sint-Amands.
Afgelopen zondag mochten onze leerlingen hun prijs in ontvangst nemen tijdens de officiรซle prijsuitreiking. En dat was extra bijzonder, want niemand minder dan de burgemeester van Puurs overhandigde de prijzen!
Onze school werd ook beloond met de prijs voor het grootste aantal inzendingen, een bewijs dat zoveel kinderen zich enthousiast lieten inspireren door het thema van vrede.
Daarnaast vielen verschillende leerlingen individueel in de prijzen. Een dikke proficiat aan:
๐ Wout Van Dam
๐ Maaike De Boodt
๐ Saartje Beulens, die bovendien een knappe derde plaats behaalde van alle inzendingen
๐ Sterre Raymaekers
๐ An-Sofie Van Dijck
๐ Eloรฏse Stevens
We zijn ongelooflijk fier op al onze deelnemers. Bravo allemaal! ๐จ๐