Dringend vrijwilligers gezocht!

  • 3 mei 2022
  • Algemeen

Werk je graag met kinderen? Ben je graag in de buitenlucht?Kan je je op de middag vrijmaken om onze schoolorganisatie mee te ondersteunen? We zoeken dringend vrijwilligers voor extra ondersteuning en toezicht tijdens de middag (ineet en speelplaatsbewaking lagere school – tussen 12u en 13u30). Je doet dan de begeleiding samen met een leerkracht. Vergoeding: […]

Werk je graag met kinderen?
Ben je graag in de buitenlucht?
Kan je je op de middag vrijmaken om onze schoolorganisatie mee te ondersteunen?

We zoeken dringend vrijwilligers voor extra ondersteuning en toezicht tijdens de middag (ineet en speelplaatsbewaking lagere school – tussen 12u en 13u30). Je doet dan de begeleiding samen met een leerkracht.

Vergoeding: vrijwilligerscontract met beperkte verloning

Kan je je vrijmaken op ma-di-do-vr (1 of meerdere middagen per week)? Of wil je eerst graag kennismaken om te kijken of dit iets voor jou is?

Neem dan snel contact op via telefoon 03/886 57 09 – of via mail info@sintjorisblaasveld.be