03/02/2021 Digitale infoavond °2019

  • 27 januari 2021
  • Algemeen

Wanneer je kiest voor onze school kan je alle praktische informatie terugvinden op deze website. We organiseren op 3 februari om 20u ook een digitale infoavond. Schrijf je hiervoor in door een mailtje te sturen naar secretariaat@sintjorisblaasveld.be. Heb je nog verdere vragen over onze school? Contacteer ons dan via T 03 886 57 09. Wij […]

Wanneer je kiest voor onze school kan je alle praktische informatie terugvinden op deze website. We organiseren op 3 februari om 20u ook een digitale infoavond. Schrijf je hiervoor in door een mailtje te sturen naar secretariaat@sintjorisblaasveld.be. Heb je nog verdere vragen over onze school? Contacteer ons dan via T 03 886 57 09. Wij geven je graag meer uitleg.

(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5TG92KJ');