01/02/2021 Digitaal open-deurtje nieuwe instappers

  • 27 januari 2021
  • Algemeen

Op 1 februari 2021 worden de digitale deuren van de instapklas opengezet voor nieuwe kleutertjes en hun ouders die nieuw starten in onze school in januari, februari en na de krokusvakantie.

Op 1 februari 2021 worden de digitale deuren van de instapklas opengezet voor nieuwe kleutertjes en hun ouders die nieuw starten in onze school in januari, februari en na de krokusvakantie.

(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5TG92KJ');