Toevoeging van 775 cm boeken aan onze bib!

  • 5 oktober 2020
  • Algemeen

De afgelopen weken werden er heel wat boeken binnengebracht om onze schoolbib te vullen. Op 5 oktober namen we de totaalstand op.

De afgelopen weken werden er heel wat boeken binnengebracht om onze schoolbibliotheek aan te vullen. Jullie keken massaal op zolder, in dozen, laden en kasten, om jullie oude leesboeken een nieuw leven te geven. De stapels boeken bleven maar groeien.

Op 5 oktober was het dan zo ver: de boekenambassadeurs kwamen langs in de klassen om de totaalstand op te nemen. Jullie brachten zoveel boeken binnen dat we meerdere torens moesten maken om de boeken op te meten. Anders vielen ze gewoon om!

In totaal verzamelden we maar liefst 775cm aan extra boeken! We verrijken daarmee niet alleen de schoolbibliotheek om de kinderen van het 2de tot het 6de leerjaar driewekelijks aan het lezen te zetten, maar kregen ook mooie en leuke prentenboeken en eerste-lezersboekjes voor de kleuterscholen en het 1ste leerjaar.

De leesboeken worden nu geïnventariseerd en krijgen een boekenkaartje zodat ze binnenkort uitgeleend worden.

Een dikke dankjewel aan iedereen die boeken binnenbracht!