Strapdag 17 september 2021

  • 18 september 2020
  • Algemeen

Weinig πŸš— πŸš— te bespeuren deze ochtend aan onze schoolpoort!πŸ” Wel massa’s straffe stappersπŸšΆβ€β™€οΈπŸšΆβ€β™‚οΈ, stoere trappers πŸš΄β€β™€οΈen coole steppers πŸ›΄. Vandaag is het Strapdag. Duizenden kinderen in Vlaanderen komen te voet of met de fiets naar school. Duurzaam naar school is leuk, gezond, goed voor het milieu en zorgt voor meer veiligheid op de schoolroutes […]

Weinig πŸš— πŸš— te bespeuren deze ochtend aan onze schoolpoort!πŸ” Wel massa’s straffe stappersπŸšΆβ€β™€οΈπŸšΆβ€β™‚οΈ, stoere trappers πŸš΄β€β™€οΈen coole steppers πŸ›΄.

Vandaag is het Strapdag. Duizenden kinderen in Vlaanderen komen te voet of met de fiets naar school. Duurzaam naar school is leuk, gezond, goed voor het milieu en zorgt voor meer veiligheid op de schoolroutes en aan de schoolpoort. Ook onze school doet mee.

Samen maken we werk van een veilige en gezonde schoolomgeving!πŸ™πŸ™πŸ™